EA Sports FC 24 na kolejnym materiale! Oprawa meczów będzie stać na najwyższym poziomie

EA Sports FC 24

Premiera EA Sports FC 24 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że „Elektronicy” dzielą się z nami kolejnymi materiałami na temat gry. Kolejny z nich skupia się na otoczce towarzyszącej dniom meczowym, ale nie zabrakło też zdradzenia szczegółów na temat kilku innych rzeczy.

EA Sports FC 24 – spojrzenie na otoczkę dnia meczowego

Szczegółowy opis oficjalnego dnia meczowego w EA Sports FC 24

Zanim EA zaczęło opowiadać o właściwych dniach meczowych poruszono jeszcze temat Frostbite oraz nowych modeli. Na tapecie pojawił się również temat technologii SAPIEN, która sprawia, że gra potrafi odwzorować prawdziwych zawodników z jeszcze większymi szczegółami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórcy powiedzieli, że ulepszeniu uległo również oświetlenie. A zerkając na przygotowane urywki z rozgrywki, rzeczywiście można powiedzieć, że w tej kwestii zrobiono wiele.

Tak czy inaczej, pora przejść do właściwego tematu, czyli meczów piłkarskich. EA Sports FC 24 zaoferuje w tej kwestii kilka nowych elementów. Naturalnie nie obyło się jednak także bez „odzysku” pomysłów z gier FIFA. Tutaj można podać dla przykładu moment przechodzenia kibiców przez stadionowe bramki.

Nowinką jest natomiast menu dnia meczowego. Towarzyszyć mu będzie kolejne intro, które wyróżni piłkarzy wracających do szatni czy prowadzących rozmowę komentatorów.

Następną ciekawostką jest nowe ułożenie kamery. Szczególnie interesujące wydaje się przedstawienie perspektywy sędziego z pierwszej osoby, do której przejdziemy przy okazji rzutu wolnego czy wręczania piłkarzom kartek.

Zobacz też: Router gamingowy – najlepsze modele

Na koniec pozostawiono kwestię cieszynek. Tutaj także możemy się spodziewać ich nowego zestawu, który ponownie będzie inspirowany celebracjami znanymi z prawdziwych boisk.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.