EA Sports FC 24 ogromnym hitem! Grę sprawdziły miliony graczy

EA Sports FC 24

Dziś zadebiutowało EA Sports FC 24, czyli pozycja obowiązkowa dla każdego fana piłki nożnej. Gra na pewno zgromadzi wielu fanów, ale okazuje się, że „Elektronicy” mieli powody do zadowolenia już wcześniej. Pierwsze miliony sprawdziły bowiem tę produkcję już w ramach wczesnego dostępu.

EA Sports FC 24 z milionami graczy w ramach wczesnego dostępu

EA Sports FC 24 – zwiastun premierowy

Ulepszony silnik Frostbite, technologia HyperMotionV i wszystkie najważniejsze ligi świata. EA Sports FC 24 miało wiele, aby osiągnąć sukces i finalnie możemy przyznać, że udało się to jeszcze przed premierą gry.

Jak poinformowało EA, FC 24 zgromadziło we wczesnym dostępie ponad 6,8 miliona graczy. To najlepszy wynik w historii całej serii, która dotąd była znana pod nazwą międzynarodowej federacji piłkarskiej – FIFA.

Rozbrat z organizacją najwidoczniej nie przeszkodził „Elektronikom”. Można nawet przypuszczać, że pomógł, bo wiele osób było zapewne zainteresowanych nowym brandingiem tytułu oraz zmianami, które będzie za sobą niósł.

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Nie pozostaje już nic innego niż tylko czekać, aż EA poda statystyki dotyczące liczby graczy w dniu premierowym gry. Jeżeli FC 24 zostało sprawdzone przez tyle osób już podczas wczesnego dostępu, to może zanosić się na kolejny rekord.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.