EA Sports FC 24 – nadchodzi pierwsza Drużyna Sezonu

EA Sports FC 24

Zbliża się lato, więc powoli pora już na finalne rozstrzygnięcia najważniejszych lig piłkarskich na świecie. Z tego też względu rozpoczyna się kampania Drużyny Sezonu w EA Sports FC 24. Po raz pierwszy w historii obok zawodników zostaną też uhonorowane najlepsze piłkarki z wybranych rozgrywek.

Pierwsza Drużyna Sezonu w EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 - Drużyna Roku

Tegoroczne rozgrywki piłkarskie już wkrótce dobiegną końca. Dlatego też dziś rozpoczęła się kampania Drużyny Sezonu w EA Sports FC 24.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wraz z zakończeniem sezonu poznamy wyróżnionych w tym roku zawodników i zawodniczki. Później będziemy mogli dodać ich do naszych składów Ultimate Team.

Jak zaznacza EA, piłkarki zostaną wyróżnione po raz pierwszy. Obejmuje to zawodniczki występujące w ligach WSL, Frauen-Bundesliga, Division 1 Féminine, Liga F i NWSL.

Co więcej, EA poinformowało, że od dziś do 26 kwietnia wprowadzono drużynę Live TOTS. Dynamiczne karty są ulepszane wraz z wynikami drużyny w końcowej fazie sezonu.

Na koniec drobne przypomnienie dla graczy EA Sports FC Mobile. W ich przypadku Drużyna Sezonu wystartuje 29 kwietnia, gdzie będą odkrywani kolejno piłkarze z Premier League, LALIGA EA SPORTS, Bundesligi, Serie A i Ligue 1 Uber Eats.

Źródło: Informacja prasowa

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.