Jedna z funkcji EA Sports FC 24 niezwykle ciepło przyjęta przez graczy. „Nowa meta” staje się faktem

EA SPORTS FC 24

EA Sports FC 24 wprowadza wiele zmian do formuły wypracowanej przez lata w serii FIFA. Jedną z takich nowości są bez wątpienia style gry, które jeszcze przed premierą jawiły się jako niemała innowacja, która — jeśli dobrze poprowadzona — może przykuć uwagę wielu graczy. Najwidoczniej EA Sports tym razem dało radę i rzeczywiście zaoferowało coś, co znacząco odmienia obraz starć na wirtualnych boiskach.

Style gry prawdziwą rewolucją w EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 – style gry dla Jamesa Maddisona

Style gry wprowadzone w EA Sports FC 24 mają na celu przede wszystkim nie tyle podnieść współczynniki niektórych zawodników, a raczej dawać piłkarzom zupełnie unikalne cechy. Oznacza to, że obrońca wyposażony w styl gry „Instynkt” wyróżnia się większą szansą na odbiór tradycyjny niż zazwyczaj.

Z tego powodu zawodnicy wyposażeni w ów style gry są najchętniej wybierani przez graczy i to nawet jeśli ich inne statystyki odbiegają nieco od powszechnych standardów. Otwiera to bowiem nowe możliwości i nawet jeśli dany piłkarz nie jest „demonem prędkości”, to dzięki odpowiednim umiejętnościom może znacząco namieszać na boisku.

Właśnie to zostało przez fanów wirtualnego futbolu przyjęte wyjątkowo dobrze, bo dzięki stylom gry przełamana została dotychczasowa „meta gry”, która premiowała głównie szybkich piłkarzy. Docenione zostały także nowe perspektywy i pomysły budowania składów z wykorzystaniem znacznie większej puli graczy niż w odsłonach serii FIFA.

Przeczytaj też: Gry podobne do Starfield

Przy tym wszystkim trzeba pamiętać, że EA Sports FC 24 zadebiutowało stosunkowo niedawno, a „Elektronicy” mają w zwyczajach w ramach aktualizacji zupełnie odmieniać oblicze swojej produkcji. Trzeba mieć nadzieję, że tym razem tak się nie stanie i w tym roku będą oni bardziej zachowawczy w tym aspekcie. Jeśli zaś zastanawiacie nad zakupem nowej „Nie-FIFY” albo jesteście ciekawi, jak prezentuje się ona na tle poprzedniczek, to koniecznie sprawdźcie naszą recenzję EA Sports FC 24.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.