EA Sports FC 24 na nowym materiale! Tryb kariery doczeka się wielu ciekawych nowości

EA Sports FC 24

Większość z nas zapewne czeka na nowości trybu Ultimate Team w EA Sports FC 24. Nie można jednak zapominać o trybie kariery, który także jest uwielbiany przez sporą część graczy. W tym przypadku można powiedzieć, że „Elektronicy” naprawdę postarali się o solidne odświeżenie przygody jako trener lub zawodnik.

EA Sports FC 24 z odświeżonym trybem kariery menadżera

Zwiastun EA Sports FC 24

Powyższy materiał pozwala nam zapoznać się bliżej z nowościami, które pojawią się w trybie kariery EA Sports FC 24. Film omówił szczegółowo każdą z nich i jest w nim sporo nowinek, które z pewnością ucieszą graczy preferujących ten typ zabawy.

Zaczynając od początku, EA chce odzwierciedlić wcielanie w życie wizji oraz taktyk przez największych menedżerów świata. Przyjrzano się dokładnie pracy takich osobowości jak Pep Guardiola czy Jürgen Klopp, aby sprawdzić sposób, w jaki przygotowują swoje zespoły do rozgrywek.

W grze pojawią się więc nowe taktyki, które znamy z prawdziwych boisk. Gegenpressing, parkowanie autobusu czy tiki-taka będą możliwe do zmodyfikowania tak, abyśmy mogli wypracować na ich bazie własny styl.

EA Sports FC 24 pozwoli nam również na zatrudnianie dodatkowych trenerów. Każdy z nich pomoże nam dostosować zespół pod preferowaną przez nas wizję gry. Zakup nowego napastnika może wiązać się więc z zatrudnieniem trenera od ofensywnej piłki, dzięki któremu zawodnik zdobędzie dla nas więcej bramek i szybciej się rozwinie.

EA Sports FC 24
EA Sports FC 24 – lista zatrudnionych trenerów

Ulepszeniu uległy także plany treningowe. Dzięki przeprojektowaniu tej mechaniki teraz łatwiej zadbamy o kondycję fizyczną i psychiczną naszych piłkarzy.

Nowością są natomiast przedmeczowe raporty. Dowiemy się z nich więcej na temat naszych następnych przeciwników tak, aby zrozumieć ich sposób gry. W ten sposób będziemy wiedzieć, że grając przeciwko Realowi Madryt, trzeba uważać na szybko wyprowadzane kontrataki.

Raporty pozwolą nam również na treningi dostosowane pod konkretnego rywala. Załóżmy, że według analizy nasi oponenci lubią parkować autobus. Ćwiczenia powinny skupić się więc na dobrych podaniach, aby skruszyć solidnie postawioną obronę.

Po odbyciu takiego treningu nasi zawodnicy dostaną premię na jeden mecz. Przez to ich styl gry będzie oparty właśnie na podaniach.

Kolejną ciekawostką są nowe sposoby na obserwowanie meczów. Teraz jako menedżerowie będziemy mogli oglądać poczynania naszej drużyny z poziomu trybun, skupienia się na konkretnym zawodniku lub też z linii bocznej murawy. Szczególnie ta ostatnia opcja prezentuje się widowiskowo.

EA Sports FC 24
EA Sports FC 24 – obserwacja meczu z linii bocznej

EA Sports FC 24 – omówienia kariery zawodnika

Jeżeli chodzi o karierę zawodnika, największą nowością w EA Sports FC 24 jest wprowadzenie agentów. Będą oni wspierać nas przez całą naszą karierę i udzielą nam wskazówek, dzięki którym trafimy do coraz lepszych drużyn.

Przeprojektowano też funkcje osobowości, aby skupiały się na stylach. Podejmując decyzje na boisku i poza nim będziemy mieli wpływ na przebieg naszej gry.

Także i w tym przypadku mamy do czynienia z nowym rzutem kamery. Twórcy chcieli, aby lepiej skupiała się na graczu, który powinien być w centrum uwagi.

EA Sports FC 24
EA Sports FC 24 – kariera zawodnika

Zobacz też: Router gamingowy – najlepsze modele

Kup EA Sports FC 24

Na koniec wspomnijmy o rozbudowaniu „dynamicznych momentów” kariery zawodnika oraz menadżera. Są nimi sławne celebracje sukcesów, takie jak przejazd otwartym autobusem po zdobyciu tytułu oraz ceremonie wręczenia nagród, wśród których znalazła się nawet gala Złotej Piłki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.