Gracze śmieją się z fatalnej grafiki w EA Sports FC 24. „Dlaczego twarze wyglądają jak z FIFA 98”?

EA Sports FC 24 Ultimate okładka

Dziś podzielono się z nami okładką EA Sports FC 24 w wersji Ultimate. Od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że nie będzie ona przedstawiać prawdziwych zdjęć zawodników, a zamiast tego zostaną oni wygenerowani na silniku gry. Okładka wygląda więc zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ale… tak niskiej jakości odwzorowanych na niej twarzy nie spodziewał się chyba nikt.

Okładka EA Sports FC 24 Ultimate. Gracze śmieją się z odwzorowanego wyglądu zawodników

Wygląd okładki EA Sports FC 24 w wersji Ultimate można zobaczyć powyżej. „Elektronicy” zdecydowali się na jej odświeżenie, więc zamiast standardowego zdjęcia jednego piłkarza, możemy na niej zauważyć grupę znanych zawodników z różnych okresów historycznych.

Ich wizerunki zostały rzecz jasna wygenerowane na silniku gry. Pomysł ten najpewniej przyjąłby się dobrze, gdyby nie… jakość odwzorowanych twarzy, która stoi na dosyć niskim poziomie.

Aby poznać w tej kwestii opinie graczy, wystarczy zajrzeć na Reddita. Oto kilka z przykładowych cytatów.

Wygląda jak gra mobilna.

ManJac7

Dlaczego twarze wyglądają jak z FIFA 98?

FUThead2016

Wygląda tak, jakby stworzyli to z pomocą AI.

defekt__

Zobacz też: Co to jest eGPU?

Kup FIFA 23

Cóż, w takim wypadku pozostaje nam mieć nadzieję, że okładka zwykłej wersji EA Sports FC 24 będzie wyglądać zdecydowanie lepiej. Według ostatnich przecieków przedstawi ona Norwega Erlinga Haalanda, który w zeszłym roku przeniósł się z Borussii Dortmund do Manchesteru City.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.