EA Sports FC 24 i aż 6 innych gier EA za darmo przez weekend! Świetna oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days EA Sports FC 24

Xbox Free Play Days powraca po krótkiej przerwie i już na samym początku trzeba przyznać, że warto było czekać. Okazuje się bowiem, że w ten weekend posiadacze konsol Xbox z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate będą mieli okazję przetestować aż 7 produkcji. Zgodnie z przekazanymi informacjami zainteresowani gracze sprawdzą takie tytuły jak EA Sports FC 24, EA Sports PGA Tour, EA Sports WRC, F1 23, Madden NFL 24, NHL 24 oraz Super Mega Baseball 4.

EA Sports FC 24, EA Sports PGA Tour, EA Sports WRC, F1 23, Madden NFL 24, NHL 24 i Super Mega Baseball 4 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (11-14 stycznia)

EA Sports FC 24 – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 14 stycznia, czyli do najbliższej niedzieli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Skorzystacie z okazji i poświęcicie najbliższy weekend na zapoznanie się z kilkoma grami Electronic Arts? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: TrueAchievements

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.