EA „celebruje” rocznicę medalu Polaków. Zestaw Poland 1974 w FC 24 wygląda… jak z bazarku

EA Sports FC 24 Poland 1974

W dzisiejszych czasach raczej nie odnosimy jako kraj sukcesów piłkarskich, ale kiedyś byliśmy całkiem niezłą drużyną. Między innymi w 1974 roku udało nam się zająć 3. miejsce na mistrzostwach świata. Z okazji rocznicy tego wydarzenia EA przygotowało dla rodzimych fanów zestaw w grze FC 24, który niestety nie prezentują się zbyt dobrze.

Zestaw Poland 1974 w EA Sports FC 24

W EA Sports FC 24 znajdziemy już aktualizację, która umożliwi nam rozgrywanie autentycznego turnieju Euro 2024. Ponadto deweloperzy przygotowali jeszcze jeden prezent dla polskich graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

A tym jest zestaw Poland 1974, który ma upamiętniać zdobycie przez nasz kraj brązowego (a według ówczesnej tradycji – srebrnego) medalu na mistrzostwach świata. Z jednej strony miło, że o tym pomyślano, ale z drugiej… pamiątkowa koszulka w ogóle nie odwołuje się do fasonu, który dominował na boiskach dokładnie 50 lat temu.

Jest nawet gorzej, bo wygląda niczym zwyczajna bazarowa odzież „patriotyczna”. Fanom raczej nie chodziło o takie wspomnienie sukcesu naszych piłkarzy.

No ale tak zcy inaczej, zestaw Poland 1974 jest jedną z nagród 7. sezonu Ultimate Team. Gracze mogą go zgarnąć do 11 lipca 2024 roku.

Źródło: PZPN

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.