PS5 może dostać zestaw z EA Sports FC 24! Cena i potencjalna data debiutu pakietu trafiła do sieci

EA Sports FC 24 PS5

Premiera EA Sports FC zbliża się coraz bardziej, a to oznacza, że kampania reklamowa promująca ten tytuł nabierze w najbliższych dniach jeszcze większego tempa. Okazuje się, że poza standardowym promowaniem swojej gry EA mogło postawić także na współpracę z PlayStation. Jej efektem mogą być specjalne zestawy, które powinny zainteresować wszystkich fanów wirtualnej kopanki od „Elektroników”.

PS5 w zestawie z EA Sports FC 24 może niebawem trafić na półki europejskich sklepów

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez znanego informatora, który kryje się pod pseudonimem billbil-kun Electronic Arts oraz Sony może szykować dla graczy specjalne zestawy na konsole PS5 wraz z grą EA Sports FC 24. Domyślnie pakiet ma trafić do sprzedaży w Europie, a do wyboru będzie wersja konsoli z napędem lub digital.

W obu przypadkach jednak sama gra dostępna będzie tylko jako kod do pobrania, a kupujący będą mogli liczyć na specjalne bonus. Insider twierdzi, że ów zestaw będzie zawierać następujące elementy:

  • PS5 w edycji z napędem lub digital
  • EA Sports FC 24 jako kod do pobrania
  • Kod do zawartości dodatkowej w EA Sports FC 24, w której skład wejdą
    • Złota Rzadka Paczka Zawodników do Ultimate Team – 12 kart, wszystkie rzadkie, złote
    • Trzech kultowych graczy wypożyczonych na 5 meczów w trybie Ultimate Team

Jaka byłaby cena takich zestawów? Według billbil-kuna wersja z napędem kosztowałaby 619,99 euro (ok. 2850 zł) za wersję standardową i 519,99 euro za pakiet z konsolą digital (ok. 2300 zł). Możliwe jednak, że autoryzowani sprzedawcy Sony zdecydują się na specjalne promocje, przez co oferta może stać się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Kup PlayStation 5

Oczywiście na ten moment są to niepotwierdzone informacje, jednak insider zdaje się pewny swego, twierdząc, że zestawy trafią na sklepowe półki już 29 września 2023 roku. Na chwilę przed tym EA oraz Sony mają potwierdzić istnienie takich pakietów, zachęcając potencjalnych klientów do zakupu. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać na pierwsze konkrety.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.