EA Sports FC Tactical zapowiedziane! „Elektronicy” przedstawiają nową grę piłkarską na urządzenia mobilne

EA Sports FC Tactical

Jesteśmy już po premierze EA Sports FC, ale to nie koniec rozwoju ekosystemu gry. Jego kolejną częścią będzie zapowiedziane właśnie EA Sports FC Tactical. Produkcja trafi wkrótce na urządzenia mobilne.

EA Sports FC Tactical zapowiedziane na urządzenia z Androidem i iOS

EA Sports FC Tactical
EA Sports FC Tactical

Jak informuje producent, EA Sports FC Tactical to gra mobilna, która wpasuje się w cały ekosystem niedawno wydanego symulatora piłkarskiego. Produkcja będzie interaktywną, strategiczną oraz turową symulacją, oferującą nam dostęp do ponad 5000 zawodników z najlepszych lig świata, wliczając w to Premier League czy włoską Serie A.

Debiut EA Sports FC 24 jest planowany na 2024 roku. Wstępna rejestracja jest już dostępna dla wszystkich zainteresowanych z urządzeniami napędzanymi systemami Android oraz iOS.

Zobacz też: Ranking monitorów do gier

Tymczasem przypomnijmy, że EA nadal rozwija pełnoprawne wydanie gry. EA Sports FC 24 doczekało się bowiem niedawno nowej aktualizacji, która wprowadza ponad 100 nowych poprawek.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.