EA Sports kontynuuje dobrą passę. Czwarty raz z rzędu udało się przewidzieć zwycięzcę Mistrzostw Świata

Argentyna FIFA EA Sports

Nie bez powodu EA Sports chwaliło się przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata skutecznością swoich predykcji. Wczoraj najważniejsze wydarzenie piłkarskie dobiegło końca, a zwycięstwo Argentyny kontynuuje bezbłędną passę Electronic Arts.

EA Sports skutecznie przewiduje Mistrzostwa Świata

Zgodnie z ustanowioną wiele lat temu tradycją, przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata EA Sports oficjalnie ogłosiło swoją predykcję. W tym roku postawili na Argentynę, która niecałe półtora miesiąca później podniosła prestiżowy puchar.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie była to aż tak odważna predykcja, Argentyna przez większość turnieju należała do jednego z głównych faworytów do zgarnięcia tytułu. Wczorajszy finał dostarczył jednak widzom mnóstwo emocji, zakończył się dopiero po rzutach karnych, a Francja miała wiele okazji, żeby zakończyć marzenia swoich rywali.

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe

Warto zaznaczyć, że nie wszystkie predykcje EA Sports są aż tak skuteczne. Nie udało im się przewidzieć chociażby zwycięzcy złotego buta albo formy Anglików. Najważniejsza predykcja pozostaje jednak bezbłędna.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.