Nowa gra EA dla fanów MMA i trzy inne gry za darmo przez weekend. Oferta Xbox Free Play Days ujawniona

Xbox Free Play Days

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft zaprasza graczy do zapoznania się z nową ofertą Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w ten weekend posiadacze konsol Xbox z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate będą mieli okazję przetestować cztery produkcje. Zgodnie z przekazanymi informacjami zainteresowani sprawdzą takie tytuły jak AEW: Fight Forever, EA Sports UFC 5, Make Way oraz One Piece: Pirate Warriors 4.

AEW: Fight Forever, EA Sports UFC 5, Make Way oraz One Piece: Pirate Warriors 4 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (18-21 stycznia)

EA Sports UFC 5 – zwiastun

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 21 stycznia, czyli do najbliższej niedzieli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Zamierzacie w ten weekend sprawdzić się w wirtualnym oktagonie? A może spędzicie kilka najbliższych dni z produkcją Omega Force na licencji popularnej mangi i anime? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.