EA Sports UFC 5 nadchodzi! Electronic Arts szykuje się do prezentacji nowej gry dla fanów MMA

EA Sports UFC 4

W zeszłym tygodniu do sieci wyciekła data premiery EA Sports FC 24. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna gra sportowa, którą Electronic Arts zamierza zaprezentować w najbliższym czasie. W miniony weekend amerykańska firma zapowiedziała bowiem EA Sports UFC 5, czyli kolejną odsłonę serii dla fanów MMA.

Electronic Arts zapowiedziało EA Sports UFC 5, czyli kolejną odsłonę serii dla fanów MMA

Wydawca nie podzielił się niestety żadnymi szczegółami na temat EA Sports UFC 5. Produkcja nie doczekała się również pełnoprawnego zwiastuna. Electronic Arts opublikowało jedynie krótką zajawkę. Teaser informuje natomiast, kiedy gracze mogą spodziewać się prezentacji wspomnianego tytułu.

Okazuje się, że na pełnoprawną zapowiedź EA Sports UFC 5 będzie trzeba poczekać do września 2023 roku. Wówczas Electronic Arts prawdopodobnie pokaże pierwsze fragmenty rozgrywki, a także ujawni termin premiery kolejnej odsłony serii skierowanej do fanów MMA. Miłośnicy mieszanych sztuk walki muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz też: Najlepsze powieści wizualne

Kup UFC 4

EA Sports UFC 5 najprawdopodobniej trafi na konsole PlayStation i Xbox. Poprzednia odsłona serii, czyli wydane w 2020 roku EA Sports UFC 4, nie doczekała się wersji na komputery osobiste. Czy tym razem gracze PC będą mieli okazję wejść do wirtualnego oktagonu? Przekonamy się już za dwa miesiące.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.