Pierwszy gameplay z EA Sports WRC zwiastuje świetną grę! Wyścigówka zapowiada się rewelacyjnie

ea sports wrc

Jakiś czas temu poznaliśmy wymagania sprzętowe EA Sports WRC, a także mogliśmy rzucić okiem na zwiastun nadchodzącego symulatora rajdów samochodowych. Premiera zbliża się coraz większymi krokami, więc twórcy nie próżnują i dzielą się kolejnymi materiałami. Teraz mamy bowiem okazję zobaczyć pierwszy gameplay z EA Sports WRC.

EA Sports WRC na pierwszym gameplayu

Pierwszy gameplay z EA Sports WRC

Twórcy EA Sports WRC opublikowali już pierwszy gameplay z nadciągającej gry samochodowej. Na materiale możemy zobaczyć przejazd po kilku trasach i różne ustawienia kamery. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się niezwykle obiecująco i może zainteresować entuzjastów wirtualnych rajdów.

Warto wspomnieć, że EA Sports WRC zostało stworzone na silniku Unreal Engine, a podczas kreowania realistycznego modelu prowadzenia auta, zasięgnięto opinii profesjonalnych kierowców rajdowych. Produkcja ma również zapewnić świetne wrażenia dźwiękowe, zarówno jeśli chodzi o stłuczki, jak i zmianę biegów czy pracę silnika.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że EA Sports WRC zmierza na PlayStation 5, Xboxy Series X|S oraz komputery osobiste. Premiera gry nastąpi już 3 listopada 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.