Edycja Kolekcjonerska Gothic Remake ujawniona! Zamówienia przedpremierowe już ruszyły

Gothic Remake

Na datę premiery Gothica musimy jeszcze poczekać. Niemniej wydawca gry ujawnił właśnie zawartosć jej edycji kolekcjonerskiej. Jest już ona dostępna do zamówienia w preorderze.

Gothic Edycja Kolekcjonerska – zawartość, preordery

Gothic Edycja Kolekcjonerska
Gothic Edycja Kolekcjonerska

Czy dotychczasowe materiały z Gothica zachowują klimat oryginału? To pozostawiamy do subiektywnej oceny. Niemniej istnieje wielu polskich graczy, którzy nadal po latach wyczekują debiutu tej gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na niego musimy jeszcze niestety poczekać. Dla osłody można wspomnieć, że właśnie ujawniono zawartość edycji kolekcjonerskiej Gothica.

Ta jest już dostępna w preorderze, również w Polsce. W naszym kraju jej cena wynosi 889 zł i można ją zakupić na PC, PS5 i Xboxa Series X.

Tak prezentuje się szczegółowa zawartość edycji kolekcjonerskiej Gothica:

  • Maska Śniącego o wymiarach 34×24 cm
  • Bransoleta z logiem gry
  • Notatnik z tłoczoną maską Śniącego
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa
  • Gra na PC, PS5 lub Xboxa Series X

Z całą pewnością będzie to rarytas dla największych fanów gry o zasobnych portfelach. Wydaje się jednak, że zawartość „kolekcjonerki” można było rozbudować o kilka innych przedmiotów, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę jej cenę.

Przypomnijmy, że za produkcję Gothic Remake odpowiada zespół Alkimia Interactive. Jej wydaniem zajmie się natomiast THQ Nordic, w Polsce obowiązki te przejął natomiast Plaion Polska.

Źródło: THQ Nordic

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.