Edycje kolekcjonerskie Diablo 4 zostały wysłane zbyt wcześnie? YouTuberzy już pokazują ich zawartość

Diablo 4

Diablo 4 debiutuje w przyszłym miesiącu, a naturalnie gracze mogą też składać zamówienia na edycje kolekcjonerskie tytułu. Blizzard mógł jednak popełnić poważną gafę i wysłać niektóre z nich przed planowanym terminem. Niektórzy YouTuberzy już opublikowali bowiem filmy z rozpakowywania ich zawartości.

Edycje kolekcjonerskie Diablo 4 w rękach YouTuberów. Winna pomyłka Blizzarda?

Unboxing edycji kolekcjonerskiej Diablo 4

Pierwsze filmy z rozpakowywania zawartości edycji kolekcjonerskich Diablo 4 zostały już opublikowane na YouTube. Wydaje się, że jest to spowodowane błędem ze strony Blizzarda lub firmy zajmującej się logistyką – na kartonie z „kolekcjonerką” dostarczoną twórcy znanemu jako wudijo wyraźnie widnieje informacja o wysłaniu przesyłki dopiero po 1 czerwca 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sama edycja kolekcjonerska Diablo 4 jest możliwa do pozyskania na oficjalnej stronie Blizzarda. Jej cena wynosi 109,66 euro (około 502 zł), a zgodnie z komunikatem sklepu realizacja zamówienia ma nastąpić przed 30 czerwca.

Zobacz też: Mikrofon do nagrywania – najlepsze modele

Na pierwszy rzut oka cena limitowanego wydania Diablo 4 może się wydawać korzystna. Osoby chcące je zakupić powinny jednak pamiętać, że do tego doliczyć trzeba koszt zakupu samej gry, bo nie stanowi ona części zestawu.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2268 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.