eFootball 2024 oficjalnie debiutuje! Całkiem spora dawka zmian w najnowszej aktualizacji

eFootball 2024

Wiele osób pamięta, gdy PES mógł na bieżąco konkurować lub być nawet lepszym od serii FIFA od EA. No cóż, te czasy raczej prędko nie wrócą. Ale przynajmniej za to eFootball doczekał się dziś aktualizacji, która jednocześnie zaktualizowała jego tytuł, zmieniając „2023” na „2024”.

eFootball 2024 – opis aktualizacji

Zwiastun eFootball 2024

eFootball 2024 jest grą darmową, dlatego też doczekał się aktualizacji, która wprowadza całkiem sporo zmian. Oznaczone cyferkami 3.0.0 uaktualnienie powstało we współpracy z graczami i przykłada się szczególnie do poprawy „swobody kontroli gry w celu lepszego tworzenia szans”.

Za tymi słowami kryje się ulepszenie reakcji w trakcie dryblingu i kontrolowania piłki, co pozwala na jej prowadzenie przy delikatniejszych dotknięciach. Jeżeli chodzi natomiast o obronę, wprowadzono nowe ruchy blokujące strzały, ponieważ w przeszłości bywało, że nie dało się w ten sposób powstrzymać ataków napastników na naszą bramkę.

Nowych animacji doczekali się też bramkarze. Mają teraz szerszy wachlarz możliwości w kwestii walki w powietrzu. Kolejną ciekawostką jest przedstawienie „Boosterów”, które pozwalają na zwiększenie statystyk zawodników i przekroczenie maksymalnej standardowej oceny wynoszącej 99.

Ogółem dzisiejsza aktualizacja oznacza jeszcze więcej mniejszych lub większych zmian. Ich szczegółowe omówienie – również z podziałem na konkretne platformy – znajduje się w tym miejscu.

Zobacz też: Ranking telewizorów 55 cali

A jeżeli już omawiamy platformy, to tutaj akurat nic się nie zmienia. eFootball 2024 nadal jest więc dostępny za darmo na PC, PS4, PS5, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz Nintendo Switch i na urządzeniach mobilnych.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.