Już jutro do Xbox Game Pass trafi świetna gra! Zdobywa naprawdę dobre oceny

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass regularnie uzupełniany jest przez coraz to nowe gry i nawet jeśli nie są to wielkie hity AAA, tak często okazuje się, że dzięki temu zyskują one ogromne zainteresowanie. Nie brak też pozycji, które nie są szczególnie rozpoznawalne, ale w pewnych kręgach graczy cieszą się sporym uznaniem. Tak jest właśnie w przypadku tytuły, który już jutro trafi do abonamentu Microsoftu.

Eiyuden Chronicle Hundred Heroes zadebiutuje już jutro w ramach Xbox Game Pass

Eiyuden Chronicle Hundred Heroes — trailer

Mowa dokładnie o Eiyuden Chronicle Hundred Heroes, a więc produkcji od Rabbit & Bear Studios, wydawanej przez 505 Games. Jest to przedstawiciel gier podobnych do marki Suikoden, bazujący na taktycznej, turowej walce z dodatkowymi elementami zarządzania miastem oraz werbowania nowych członków drużyny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tytuł okazuje się bardzo ciekawą pozycją, którą docenia wielu krytyków, a widać to po ocenach uzyskiwanych przez grę w serwisach Metacritic oraz Opencritic. Może się ona pochwalić ocenami na poziomie od 72 do nawet 83 punktów, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Szczególnie jest to interesujące, kiedy spojrzymy na fakt, iż mowa o grze o bardzo specyficznym stylu artystycznym.

Eiyuden Chronicle Hundred Heroes
Eiyuden Chronicle Hundred Heroes

Co bardzo ciekawe, to fakt, że Eiyuden Chronicle Hundred Heroes bywa krytykowane za te same elementy, za które bywa chwalone przez innych dziennikarzy. Dokładniej mowa prowadzeniu historii, systemach prowadzenia starć. Jednocześnie niemal wszyscy krytykują dość archaiczne systemy zarządzania ekwipunkiem czy dość dziwnie zaprojektowany system towarzyszy.

Eiyuden Chronicle Hundred Heroes zadebiutuje w ramach Xbox Game Pass już jutro, więc każdy zainteresowany będzie w stanie samodzielnie ocenić, czy gra warta jest szczególnej uwagi. Zamierzacie dać szansę temu tytułowi? Dajcie znać komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.