Eiyuden Chronicle: Rising i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo w ramach Xbox Free Play Days

Eiyuden Chronicle: Rising

Microsoft postanowił umilić graczom pierwszy weekend lutego i przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w najbliższych dniach posiadacze konsol Xbox będą mieli okazję zapoznać się z trzema produkcjami. Tym razem użytkownicy sprawdzą takie tytuły jak Eiyuden Chronicle: Rising, For Honor oraz Naruto To Boruto: Shinobi Striker.

Eiyuden Chronicle: Rising, For Honor oraz Naruto To Boruto: Shinobi Striker za darmo w ramach Xbox Free Play Days (2-5 lutego)

Eiyuden Chronicle: Rising – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i podobnie jest również tym razem. W najbliższych dniach subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 5 lutego, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze klawiatury mechaniczne do 100 zł

Podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, którą z wymienionych produkcji sprawdzicie w ten weekend.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.