Eiyuden Chronicle: Rising i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo w ramach Xbox Free Play Days

Eiyuden Chronicle: Rising

Microsoft postanowił umilić graczom pierwszy weekend lutego i przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w najbliższych dniach posiadacze konsol Xbox będą mieli okazję zapoznać się z trzema produkcjami. Tym razem użytkownicy sprawdzą takie tytuły jak Eiyuden Chronicle: Rising, For Honor oraz Naruto To Boruto: Shinobi Striker.

REKLAMA

Eiyuden Chronicle: Rising, For Honor oraz Naruto To Boruto: Shinobi Striker za darmo w ramach Xbox Free Play Days (2-5 lutego)

Eiyuden Chronicle: Rising – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i podobnie jest również tym razem. W najbliższych dniach subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 5 lutego, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze klawiatury mechaniczne do 100 zł

Podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, którą z wymienionych produkcji sprawdzicie w ten weekend.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!