Poznaliśmy Grę Roku na TGA 2022! Starcie prawdziwych tytanów i w pełni zasłużona wygrana

The Game Awards 2022

Zapowiedzi zapowiedziami, jednak to na co czekało wielu graczy na całym świecie organizatorzy The Game Awards 2022 pozostawili na sam koniec. Chodzi oczywiście o produkcję, która w tym roku zdobyła „Gamingowego Oscara”, czyli tytuł Gry Roku. Czy było to do przewidzenia? Absolutnie nie!

Elden Ring Grą Roku 2022 na gali The Game Awards

Elden Ring
Elden Ring

Po długich spekulacjach, dyskusjach wśród społeczności graczy ostatecznie tytuł Gry Roku trafił do produkcji From Software — Elden Ring. Reżyser tego tytułu — Hidetaka Miyazaki — nie krył wzruszenia tą chwilą i dziękował zarówno graczom, jak i wszystkim wspierającym. Mężczyzna przekazał, że studio nie zamierza poprzestawać na tym sukcesie, a zdobyta nagroda stanie się dla całego zespołu motorem napędowym do jeszcze intensywniejszych działań.

Przeczytaj też: Kody do GTA San Andreas

Wygrana Elden Ring była jak najbardziej zasłużona, choć trzeba zauważyć, że w tym roku konkurencja naprawdę dopisała. Pozostaje mieć nadzieję, że przyszły rok zakończy się podobnymi emocjami związanymi z wyborem GOTY 2023.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.