Elden Ring z kolosalną liczbą sprzedanych kopii. Bandai Namco chwali się wynikami

Elden Ring

Nie ulega wątpliwości, że Elden Ring to prawdziwy hit — opinie o grze mówią same za siebie. Świetne recenzje przełożyły się na wyniki sprzedaży, a Bandai Namco właśnie pochwaliło się konkretnymi liczbami. Oj, robią wrażenie!

REKLAMA

Kapitalna sprzedaż Elden Ring

Elden Ring
Elden Ring

Premiera Elden Ring odbyła się 25 lutego, czyli stosunkowo niedawno. W najnowszym raporcie finansowym wydawca Bandai Namco poinformował, że na dzień 31 marca gra rozeszła się w liczbie 13,4 miliona egzemplarzy. Oczywiście mowa o wydaniach na wszystkie platformy, ale to nie zmienia faktu, że wynik jest wręcz kolosalny i pokazuje ogromne zainteresowanie „Soulsami w otwartym świecie”.

Przeczytaj też: Elden Ring w promocji za ok. 130 zł

W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że na dzień 16 marca Elden Ring sprzedało się w liczbie 12 milionów kopii. Dodatkowe 1,4 miliona egzemplarzy trafiło do graczy w zaledwie 15 dni. Mimo że popremierowy szał już dawno opadł, to gra nadal znajduje się w czołówce rankingów sprzedaży na wielu platformach. 20 milionów sprzedanych kopii wydaje się jak najbardziej realnym wynikiem — być może do końca roku wydawcy uda się przekroczyć tę magiczną liczbę.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!