Nietypowe stworzenie rozgromiło Malenię w Elden Ring! Nagranie epickiego pojedynku trzyma w napięciu

Elden Ring Malenia

Każdy miłośnik Elden Ring wie, jak potężnym przeciwnikiem do pokonania jest Malenia. Znane są wyczyny słynnego gracza Let Me Solo Her, który stał się postacią niemal legendarną wśród społeczności fanów, dzięki swoim osiągnięciom w starciach z tym trudnym bossem. Okazuje się jednak, że istnieje także pewne stworzenie, które w Elden Ring radzi sobie lepiej niż niejeden z weteranów produkcji od FromSoftware.

Złota rybka pokonała pierwszą fazę Malenii w Elden Ring bez większego wysiłku

Znany z dzialałności na Twitchu oraz YouTube użytkownik PointCrow podzielił się ze swoimi widzami wyjątkowym nagraniem. Jak się okazuje, streamer postanowił wyszkolić swoją złotą rybkę o imieniu Tortellini do gry w Elden Ring i wystawić ją do pojedynku z Malenią. Jak możemy zaobserwować na udostępnionym klipie, rybka bez większych problemów przeszła przez pierwszą fazę tego niezwykle trudnego bossa.

PointCrow podczas jednej ze swoich transmisji wyjaśnił, w jaki sposób jego złota rybka może w ogóle grać w Elden Ring. Według jego słów w zależności od tego, gdzie Tortellini znajduje się w akwarium, przy pomocy specjalnego systemu naciska konkretne przyciski na kontrolerze. Oczywiście rybka prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy z tego co robi, jednak trzeba przyznać, że „lubi” trzymać widzów w napięciu.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Kup Elden Ring

Jakkolwiek absurdalnie to nie brzmi, złota rybka poradziła sobie świetnie z jednym z najtrudniejszych bossów w grze. Według statystyk opublikowanych przez Bandai Namco na rocznicę Elden Ring, gracze podchodzili do pokonania Malenii 329 milionów razy. Cóż, osiągnięcia Tortellini może zatem pozazdrościć niejeden z fanów produkcji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.