Elden Ring, Sekiro i 5 innych gier FromSoftware bez otrzymania obrażeń. Niesamowite osiągnięcie streamera

Elden Ring

Speedrunnerzy i perfekcjoniści zawsze pałali ogromną miłością do gier FromSoftware. Studio tworzy gry wymagające, sprawiedliwe i otwierające przed graczami ogromne możliwości. Doskonale zademonstrował to dinossindgeil, streamer, który pokonał siedem gier FromSoftware, nie otrzymując żadnych obrażeń.

7 gier FromSoftware bez przyjęcia ciosu

We've done it!
120 DAYS! 7 GAMES! NO HITS!
SoulsbornekiroRING No Hit Run! ✅
Thank you all so much for watching today.
Thanks for everything. 🙏 pic.twitter.com/XBNaM2M4t4

— Nico (@dinossindgeil) November 14, 2022

We've done it!
120 DAYS! 7 GAMES! NO HITS!
SoulsbornekiroRING No Hit Run! ✅
Thank you all so much for watching today.
Thanks for everything. 🙏 pic.twitter.com/XBNaM2M4t4

— Nico (@dinossindgeil) November 14, 2022

„No hit runy” to w społeczności Soulsów bardzo znane wyzwanie. Kiedy mechaniki konkretnej gry zostaną opanowane do perfekcji, gracze podwyższają poprzeczkę i sprawdzają, czy są w stanie przejść całą produkcję, nie otrzymując żadnych obrażen. Streamer dinossindgeil wyniósł to wyzwanie na poziom wcześniej uważany za nieosiągalny.

Nico ukończył po kolei Demon’s Souls, Dark Souls, Dark Souls 2, Dark Souls 3, Bloodborne, Sekiro oraz Elden Ring, nie przyjmując żadnego ciosu od przeciwników. Wyzwanie to kosztowało go sporo cierpliwości i zajęło mu łącznie 120 dni.

Przeczytaj też: GTA 4 – kody

Pozostaje jedynie pytanie, czy poprzeczkę da się podnieść jeszcze wyżej. Społeczność Soulsów nie przestaje nas zaskakiwać i co jakiś czas osiąga rzeczy, które w oczach normalnych graczy są niewyobrażalne. Ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas w przyszłości dinossindgeil.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z