Elden Ring, Sekiro i 5 innych gier FromSoftware bez otrzymania obrażeń. Niesamowite osiągnięcie streamera

Elden Ring

Speedrunnerzy i perfekcjoniści zawsze pałali ogromną miłością do gier FromSoftware. Studio tworzy gry wymagające, sprawiedliwe i otwierające przed graczami ogromne możliwości. Doskonale zademonstrował to dinossindgeil, streamer, który pokonał siedem gier FromSoftware, nie otrzymując żadnych obrażeń.

7 gier FromSoftware bez przyjęcia ciosu

„No hit runy” to w społeczności Soulsów bardzo znane wyzwanie. Kiedy mechaniki konkretnej gry zostaną opanowane do perfekcji, gracze podwyższają poprzeczkę i sprawdzają, czy są w stanie przejść całą produkcję, nie otrzymując żadnych obrażen. Streamer dinossindgeil wyniósł to wyzwanie na poziom wcześniej uważany za nieosiągalny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nico ukończył po kolei Demon’s Souls, Dark Souls, Dark Souls 2, Dark Souls 3, Bloodborne, Sekiro oraz Elden Ring, nie przyjmując żadnego ciosu od przeciwników. Wyzwanie to kosztowało go sporo cierpliwości i zajęło mu łącznie 120 dni.

Przeczytaj też: GTA 4 – kody

Pozostaje jedynie pytanie, czy poprzeczkę da się podnieść jeszcze wyżej. Społeczność Soulsów nie przestaje nas zaskakiwać i co jakiś czas osiąga rzeczy, które w oczach normalnych graczy są niewyobrażalne. Ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas w przyszłości dinossindgeil.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.