Elden Ring: Shadow of the Erdtree coraz bliżej? Kolejne zmiany w bazie danych Steam

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Już w połowie stycznia na karcie Elden Ring na Steam zauważano tajemniczą aktywność, która sugerowała, że wyczekiwane przez wielu fanów DLC doczeka się wkrótce daty premiery. From Software wciąż nie ujawniło niestety, kiedy wspomniany dodatek trafi w ręce graczy. Niewykluczone jednak, że sytuacja ta wkrótce się zmieni, a przynajmniej tak sugerują nowe zmiany w bazie danych platformy Valve.

Prace nad Elden Ring: Shadow of the Erdtree zmierzają ku końcowi? Nowe poszlaki w sieci

Dzięki danym dostępnym na SteamDB dowiadujemy się, że w sekcji aktualizacji gry Elden Ring na platformie Valve pojawiło się sporo nowych tagów. Wśród nich znaleźć można takie frazy jak „qa-release” czy „qa-debug”, a także „dev-release” oraz „dev-debug”. Według niektórych osób może to sugerować, że prace nad dodatkiem Shadow of the Erdtree zmierzają ku końcowi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

From Software nie odniosło się oczywiście w żaden sposób do powyższych spekulacji. Zainteresowani gracze muszą więc uzbroić się w cierpliwość. Pozostaje mieć również nadzieję, że twórcy Elden Ring nie będą trzymać swoich fanów zbyt długo w niepewności i ujawnią wkrótce dokładną datę premiery dodatku Shadow of the Erdtree.

Elden Ring dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Dodatek Shadow of the Erdtree został natomiast zapowiedziany w lutym 2023 roku. Od tamtej pory From Software nie podzieliło się jednak żadnymi szczegółami oraz materiałami z wyczekiwanego DLC.

Źródło: GamingBolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.