Elden Ring Shadow of the Erdtree ze szczegółami. Bandai Namco szykuje kilka wydań gry

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Dziś nareszcie mogliśmy zobaczyć zwiastun długo wyczekiwanego dodatku Elden Ring Shadow of the Erdtree. Wraz z nim Bandai Namco ujawniło szczegóły dotyczące obszernego DLC. Gracze będą mogli zakupić kilka wydań gry.

Elden Ring Shadow of the Erdtree – szczegóły wydania

Zwiastun Elden Ring Shadow of the Erdtree

Elden Ring Shadow of the Erdtree zadebiutuje już 21 czerwca na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. W dodatku wkroczymy do Krainy Cienia, gdzie czekają na nas nowi bossowie oraz sprzęt.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z tej okazji warto zaznaczyć, że Bandai Namco szykuje kilka wydań gry wraz z dodatkiem. Pozycje te ukażą się w edycjach dla graczy, którzy mieli już do czynienia z Elden Ring, jak i dla całkowicie nowych użytkowników:

Wydania podstawowe

  • ELDEN RING Shadow of the Erdtree – standardowa wersja dodatku Shadow of the Erdtree, dostępna cyfrowo na wszystkich platformach.
  • ELDEN RING Shadow of the Erdtree Edition (dostępna w wersji pudełkowej w Polsce) – specjalne wydanie zawierające podstawową wersję gry ELDEN RING oraz dodatek Shadow of the Erdtree. Wydanie dostępne fizycznie na PlayStation 5 oraz Xbox Series X – zawiera podstawową wersję gry na płycie oraz cyfrowy dodatek. Wydanie dostępne również w wersji cyfrowej na wszystkich platformach.

Wydania premium

  • Premium Bundle – cyfrowy pakiet zawierający dodatek Shadow of the Erdtree, artbook oraz ścieżkę dźwiękową z dodatku, dostępny na wszystkich platformach.
  • Deluxe Edition – cyfrowy pakiet zawierający podstawową wersję gry ELDEN RING, dodatek Shadow of the Erdtree, artbooki oraz ścieżki dźwiękowe z gry i dodatku, dostępny na wszystkich platformach.

Wydanie kolekcjonerskie (limitowany nakład)

  • ELDEN RING Shadow of the Erdtree Collector’s Edition (dostępna w wersji pudełkowej w Polsce) – edycja zawiera kod do dodatku Shadow of the Erdtree na wybraną platformę, statuetkę „Messmera Palownika” o wysokości 46 cm, 40-stronicowy drukowany artbook oraz cyfrową ścieżkę dźwiękową.
  • Kolekcjonerska replika przedmiotu z gry (dostępna w limitowanym nakładzie) – dostępny wyłącznie w oficjalnym sklepie Bandai Namco Entertainment, kolekcjonerski „Hełm Messmera Palownika”, to wyjątkowy i ekskluzywny przedmiot przedstawiający Hełm Messmera, który został stworzony dla najbardziej wymagających i zasłużonych Zmatowieńców. Ta szczegółowa replika imponującego hełmu została wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły i posiada numerowany certyfikat autentyczności. Produkt jest dostępny tylko do wyczerpania zapasów i zostanie wysłany na premierę dodatku 21 czerwca. „Hełm Messmera Palownika” to wyłącznie przedmiot kolekcjonerski i nie zawiera żadnej dodatkowej zawartości gry.

Jeśli chodzi natomiast o ceny, wydanie podstawowe dodatku zostało wycenione na 39,99 dolarów (ok. 160 zł). Z kolei za wydanie premium trzeba będzie zapłacić 49,99 dolarów (ok. 200 zł). Na oficjalne polskie ceny musimy jeszcze niestety zaczekać.

Źródło: Cenega

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.