[SPOILERY] Odkryto usunięte dialogi z Elden Ring Shadow of the Erdtree! Jeden z bossów miał być bardziej rozmowny

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Od premier DLC Shadow of the Erdtree do Elden Ring gracze nie tylko poznają historię przygotowaną przez From Software, ale przeczesują pliki gry w poszukiwaniu kolejnych ciekawostek i szczegółów. Prym w tym wiodą oczywiście wszelkiego rodzaju dataminerzy, którzy są w stanie doszukać się naprawdę intrygujących smaczków. Tak właśnie udało się im dotrzeć do usuniętych linii dialogowych jednego z bossów głównej linii fabularnej.

UWAGA: W dalszej części tekstu znajdują się spoilery dotyczące fabuły dodatku Elden Ring Shadow of the Erdtree. Jeśli nie chcecie zepsuć sobie zabawy, to zapraszamy do innych naszych tekstów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeden z bossów głównej linii fabularnej Elden Ring Shadow of the Erdtree mógł być znacznie bardziej rozmowny

Elden Ring Shadow of the Erdtree
Elden Ring Shadow of the Erdtree

Jeden z dataminerów dotarł do bardzo ciekawych plików, będących liniami dialogowymi dla finałowego bossa całego DLC, czyli Radahna. Same linie dialogowe nie są szczególnie rozbudowane, ujawniają, że przeciwnik ten miał być znacznie bardziej rozmowny i wiele wskazują na to, że miał je wypowiadać na samym początku starć.

Jestem Radahn.

Zrodzony z czerwonogrzywego Radagona i Rennali z Pełni Księżyca.

Lew wyhodowany do bitwy.

Wycięte linie dialogowe z Elden Ring Shadow of the Erdtree

Jak wiedzą wszyscy, którzy grali w podstawkę Elden Ring oraz DLC Shadow of the Erdtree, akurat Radahn nie jest szczególnie wylewny. W zasadzie to nie mówi on nic, a wielu graczy spekuluje, że jest to związane z postacią Miquelli i faktem, że ów boss jest tylko marionetką w rękach głównego bohatera całego dodatku. Jest to jednak tylko teoria, których w grach od From Software nie brakuje.

Jest to jednak całkiem ciekawe znalezisko, które rzuca nowe światło na pomysły, jakie miała ekipa z From Software wobec swojego DLC. Na koniec dajcie znać, co sądzicie o tym znaleziskiem i czy udało się Wam dotrzeć do finałowego bossa rozszerzenia do Elden Ring!

Źródło: eurogamer.net

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.