Nintendo najwyraźniej szykuje się do zapowiedzi horroru. Firma udostępniła szereg ciekawych zajawek

Emio

Nintendo to marka, która kojarzy się przede wszystkim z Zeldą czy Mario. Wkrótce do portfolio firmy może dołączyć też ciekawy horror. Wskazuje na to jej ostatnia aktywność.

Emio nowym horrorem od Nintendo?

Emio

Wygląda na to, że wkrótce Nintendo zapowie nowy horror. Świadczą o tym zajawki gry o prawdopodobnej nazwie Emio, które pojawiły się dziś w internecie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Te zostały ujawnione na YouTube i w social mediach firmy. Ponadto produkcja doczekała się również swojej strony internetowej, gdzie oznaczono ją w kategorii PEGI 18.

Możemy się więc spodziewać, że Nintendo rzeczywiście zaoferuje coś o nieco cięższych klimatach. Na razie jednak nie ujawniono w tej kwestii żadnych większych szczegółów.

Swoją drogą, to byłby kolejny ciekawy tytuł, który zostałby wkrótce wydany przez Japończyków. Już dziś na tej liście znajdziemy m.in. Metroid Prime 4 czy The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.