Fenomenalna strategia turowa do odebrania za darmo. Studio rozdaje hit z okazji swojego 13-lecia

Endless Legend

Darmowe gry zawsze cieszą graczy, a już szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia z naprawdę dobrym tytułem. Tym razem ucieszą się fani gier strategicznych, gdy Amplitude Studios przygotowało dla nich specjalną ofertę. Z okazji 13 lat istnienia firma rozdaje za darmo grę Endless Legend.

Endless Legend za darmo z okazji 13-lecia Amplitude Studios

Endless Legend — zwiastun

Amplitude Studios świętuje 13 lat istnienia. Okazję tę świętują wydarzeniem Amplified 2024, a przy jego okazji twórcy postanowili wręczyć prezent swoim fanom, w postaci gry Endless Legend w wersji na PC. Aby zgarnąć produkcję, należy założyć konto społeczności Amplifiers i powiązać z nim swój profil w serwisie Steam. Tytuł można odebrać tutaj.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Endless Legend to turowa strategia z gatunku 4X (explore, expand, exploit, exterminate — przyp. red.) w klimacie fantasy, która jest częścią uniwersum Endless. Gra, jak większość tytułów z tego gatunku, pozwala nam na zarządzanie wybraną cywilizacją, rozwijanie jej oraz podbijanie wrogich nam królestw.

Odkrywając zapomniane sekrety tego świata oraz tajemnice legend i ruin obecnych zarówno w rzeczywistości, jak i w ustnych przekazach, przekonasz się, że poza Tobą ktoś tu jeszcze jest. Inne ludy również walczą o przetrwanie, rozwój, a być może i dominację.

Posiadasz miasto zamieszkałe przez lojalną ludność, a także trochę żołnierzy. Siła i magia, którymi dysponujesz, powinny wystarczyć, aby utrzymać ich przy życiu. Ale wszystko inne pozostaje niewiadomą… Dokąd skierujesz swe kroki? Co odnajdziesz? Jak zareagujesz? Twoja droga będzie usłana różami, czy może… zbrukana krwią?

Opis gry w serwisie Steam

Endless Legend zostało docenione przez recenzentów i graczy. Tytuł w serwisie Metacritic zebrał średnią ocen wynosząca 82, a na Opencritic poleca ją 86% krytyków. Nawet jeśli nie jest się fanem strategii, to zdecydowanie warto zainteresować się tą produkcją. Należy pamiętać, że za darmo to jedyna uczciwa cena.

Źródło: Amplified Studios

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.