Epic Games Store wprowadza cashback! Sklep oddaje część pieniędzy za zakup gier

Nagrody Epic Epic Games Store

Epic Games od pewnego czasu sukcesywnie stara się uszczknąć dla siebie jak największy kawałek tortu pecetowej społeczności graczy. Dobrym tego przykładem jest czwartkowe rozdawanie darmowych gier, które stało się dla wielu graczy tradycją. Teraz zaś przedsiębiorstwo przygotowało dla graczy kolejną ciekawą inicjatywę, która powinna zainteresować tych bardziej oszczędnych graczy.

Epic Games Store oferuje zwrot środków za zakup gier!

Epic Games Store
Epic Games Store

W najświeższej notce prasowej Epic Games ogłosiło start zupełnie nowego programu, który nazwany został Epic Reward, w ramach którego możemy otrzymać specjalny 5% zwrotu za każdy kwalifikujący się zakup w Epic Games Store.

Oferta ta jest zupełnie darmowa i dostępna dla wszystkich posiadaczy konta Epic Games. Co ważne nie wymaga ona podejmowania żadnych dodatkowych czynności. Aby część wydanych przez nas środków wróciła na nasze konto, należy jedynie dokonać zakupu dowolnej gry, aplikacji, dodatku lub wirtualnej waluty (tak, V-Dolce z Fortnite też się do tego zaliczają); proces więc wydaje się banalnie prosty.

Nowy program nagród Epic dostępny jest przez cały czas, a dołączenie do niego jest darmowe i nie wymaga rejestracji. Wszyscy posiadacze kont Epic Games zostaną włączeni do programu nagród Epic w momencie dokonania zakupu. Oznacza to, że jedyne, co musisz zrobić, to kupić dowolną grę, aplikację, dodatek lub walutę wirtualną w sklepie Epic Games Store – nawet V-dolce. Od razu otrzymasz 5% zwrotu w postaci nagród Epic. Środki zostaną dodane do Twojego salda nagród dwa tygodnie (14 dni) po zrealizowaniu powiązanego z nimi zakupu.

Oficjalna informacja od Epic Games Store

Nieco dziwnie, a przede wszystkim sprzecznie prezentują się dwa ostatnie zdania, bo z jednej strony mowa o natychmiastowym zwrocie 5% zwrotu, a jednocześnie na końcu otrzymujemy informacje, że środki zostaną dodane do naszego salda w 14 dni po zrealizowaniu zakupu. Ostatecznie więc nie jest jasne jak ów bonus do końca działa.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek gamingowych

Bez względu na to jest całkiem ciekawa inicjatywa, zwłaszcza że łączy się ona z innymi promocjami. Dobrym tego przykładem jest obecnie trwająca wyprzedaż, gdzie zniżki sięgają nawet 75%, a po zastosowaniu cashbacku możemy oszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Nic tylko korzystać, bo takie okazje nie zdarzają się nader często!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.