2 gry za darmo od Epic Games Store już dzisiaj! Poznaliśmy tytuły, które wkrótce odbierzemy bezpłatnie

Epic Games Store

Dziś czwartek, a czwartek jak zawsze oznacza darmowe gry w Epic Games Store. Już dzisiaj o 17:00 platforma udostępni graczom dwie bezpłatne produkcje, których tytuły właśnie poznaliśmy. Niespodziankę zepsuł znany insider.

Darmowe gry w Epic Games Store na 1 lutego 2024 ujawnione

Zwiastun Lost Castle

Na łamach portalu Dealabs znany insider ukrywający się pod nickiem billbil-kun ujawnił, jakie gry pojawią się dzisiaj za darmo na łamach Epic Games Store. Według mężczyzny 1 lutego o 17:00 w EGS zostaną udostępnione dwa bezpłatne tytuły: Lost Castle oraz Doki Doki Literature Club Plus. Nie może więc być mowy o największych światowych hitach, niemniej darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Doki Doki Literature Club Plus!

Doniesienia billbil-kuna zawsze się sprawdzają, dlatego o wiarygodność tego przecieku raczej nie musimy się martwić. Zainteresowanym graczom, spragnionym kolejnych „darmówek”, nie pozostaje nic innego jak odliczać czas do 17:00. Po tej godzinie wspomniane gry staną się bezpłatne i będzie można je odebrać przez najbliższy tydzień.

Źródło: Dealabs

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.