Epic Mickey: Rebrushed – data premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej

Epic Mickey Rebrushed

Epic Mickey: Rebrushed to remake ciepło przyjętej platformówki z 2010 roku, która została wydana wyłącznie na Nintendo Wii. Oryginalna wersja ma zaoferować nie tylko znacznie ulepszoną grafikę i sterowanie, ale również wciągającą fabułę oraz szereg nowych umiejętności. Rozgrywkę rozpoczniemy wczesną jesienią.

Premiera Epic Mickey: Rebrushed już 24 września

Epic Mickey: Rebrushed – prezentacja edycji kolekcjonerskiej

THQ Nordic ujawniło oficjalną datę premiery Epic Mickey: Rebrushed. Tytuł zadebiutuje 24 września 2024 roku na PC, Xbox One, Xbox Series S|X, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wydawca poinformował także o rozpoczęciu przedsprzedaży. Osoby zainteresowane produkcją mogą zdecydować się na edycję standardową lub kolekcjonerską.

W skład edycji kolekcjonerskiej, oprócz pełnej wersji gry, znajdziemy:

  • 28-centymetrową figurę Myszki Miki
  • brelok do kluczy z Królikiem Oswaldem
  • metalową plakietkę z Myszką Miki w stylu vintage
  • sześć pocztówek z motywem Epic Mickey: Rebrushed
  • kolekcjonerski steelbook
  • zestaw kostiumów (bonus cyfrowy)
  • możliwość rozpoczęcia gry 24 godziny przed premierą (niedostępne na PC)

Jej cena wynosi 199,99 euro, czyli ok. 860 zł.

Planujecie zagrać w Epic Mickey: Rebrushed, a może zamierzacie zamówić edycję kolekcjonerską? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Wccftech

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.