Wyczekiwana gra jednak nie trafi do Xbox Game Pass. Powodem zmiana wydawcy

Ereban Shadow Legacy Xbox Game Pass

Zapewne wszyscy zapomnieli już o Ereban: Shadow Legacy. Gra została zapowiedziana w Xbox Game Pass w 2022 roku, ale plany uległy zmianie. Okazało się bowiem, że jednak nie trafi do abonamentu ani w ogóle na konsole Microsoftu.

Premiera Ereban: Shadow Legacy w Xbox Game Pass anulowana

Ereban: Shadow Legacy to skradanka, w której wcielamy się w rolę Ayany. Nasza bohaterka jest ostatnią przedstawicielką swojej rasy, a jej zadaniem jest poznanie swojej przeszłości i ocalenie wszechświata.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Produkcja ta została zapowiedziana w Xbox Game Pass na wydarzeniu Xbox Games Showcase w 2022 roku. Niestety okazało się, że z powodu zmiany wydawcy jednak nie trafi do usługi.

Niestety, ze względu na ostatnie zmiany w naszym partnerstwie z Raw Fury jako wydawcą, premiera Ereban: Shadow Legacy na Xbox i Game Pass w pierwszym dniu została anulowana. Zapewniamy jednak, że dołożymy wszelkich starań, aby Ereban pojawił się na konsoli Xbox tak szybko, jak to możliwe.

Baby Robot Games

Jak więc widać, premiera gry na Xboxach również została co najmniej przesunięta w czasie. Jak na razie zadebiutuje więc wyłącznie na PC.

Pozostaje nam liczyć, że ta ciekawa produkcja jednak w końcu znajdzie się na pozostałych platformach. Póki co jej data premiery na komputerach została ustalona na 10 kwietnia 2024 roku.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.