Odświeżona Szwajcaria w Euro Truck Simulator 2 na nowych ujęciach! Górzyste tereny wyglądają coraz lepiej

euro truck simulator 2 szwajcaria

Na początku listopada dowiedzieliśmy się, że do Euro Truck Simulator 2 zmierza kolejne DLC – tym razem twórcy zabiorą nas do słonecznej Grecji. To jednak nie wszystko, nad czym w ostatnim czasie pracowało SCS Software. Deweloperzy udostępnili bowiem nowe ujęcia z gry prezentujące odświeżoną Szwajcarię.

Euro Truck Simulator 2 – twórcy prezentują odświeżoną Szwajcarię

Twórcy Euro Truck Simulator 2 postanowili przypomnieć społeczności gry o pracach nad odświeżeniem Szwajcarii. Na platformie X ukazał się krótki materiał prezentujący ujęcia z symulatora, na którym możemy zobaczyć odnowione stacje do ważenia pojazdów czy punkty widokowe. Jak informują deweloperzy na blogu, w grze znajdziemy również dwa tajne punkty widokowe na ukrytych drogach.

euro truck simulator 2 szwajcaria
Euro Truck Simulator 2 – odświeżona Szwajcaria

Szwajcaria to kraj obdarzony naturalnym pięknem i kultowymi punktami widokowymi, a nowa wersja gry zapewni graczom możliwość podziwiania tych wspaniałych miejsc z bliska. Wprowadzenie punktów widokowych w kluczowych miejscach, takich jak centrum Genewy, centrum Zurychu i Furkapass, pozwala graczom przerwać podróż i podziwiać piękne krajobrazy.

SCS Software

Zobacz też: Gry podobne do Fallout

SCS Software wciąż pracuje nad odświeżeniem Szwajcarii. Niestety na ten moment nie wiemy, kiedy dokładnie odnowiona lokacja trafi do gry. Pozostaje zatem oczekiwać cierpliwie na kolejne komunikaty od studia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: SCS Software

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.