Czas gry Evil West ujawniony! Główny wątek zajmie przynajmniej kilkanaście godzin

Evil West

Evil West, jedna z ciekawszych polskich gier tego roku, będzie miała premierę już jutro. Tymczasem jeden z twórców zdradził, ile zajmie nam przejście tej pozycji oraz jakimi aktywnościami będziemy mogli się zająć po skończeniu głównej osi produkcji. Trzeba przyznać, że nie mamy na co narzekać.

Planowana długość gry Evil West to przynajmniej kilkanaście godzin rozgrywki – potem zabawę zapewnią nam dodatkowe tryby i poziomy trudności

Tomasz Gop, główny producent Evil West, zdradził w wywiadzie dla niemieckiego XboxDynasty, że kampania fabularna w najnowszej produkcji studia Flying Wild Hog zajmie nam od 10 do 15 godzin, czyli całkiem sporo. Oczywiście tytuł ten może spodziewać się chociaż przelotnego zainteresowania speedrunnerów, którzy odkryją sposoby, by czas gry zmniejszyć kilkukrotnie. 

Gop od razu nakreślił, że znajdzie się kilka dodatkowych aktywności dla tych, którym taka długość gry Evil West nie wystarczy. Wymienia przy tym różne ponadprogramowe atrakcje jak np. tryb Nowa Gra+, 4 różne poziomy trudności, powtarzanie misji celem pobicia swoich rekordów oraz chyba najważniejsze, czyli tryb kooperacji. 

Zobacz też: Najlepsze gry survivalowe

Evil West będzie miało oficjalną premierę już jutro, czyli 22 listopada 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Gra przeniesie nas na opanowany przez wampiry Dziki Zachód, gdzie za pomocą różnego rodzaju broni, głównie palnych, będziemy skutecznie redukować populację nieumarłych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z