Polskie Evil West rozchwytywane przez graczy. Nie mogą doczekać się premiery gry w Xbox Game Pass

Evil West

Niedawno poznaliśmy kolejną transzę gier w Xbox Game Pass na marzec 2024. Znajdziemy tam sporo hitów, między innymi Diablo 4 czy The Quarry. Tymczasem cichym bohaterem jest też Evil West, które zostało opracowane przez nasz rodzimy zespół Flying Wild Hog.

Gracze wyczekują premiery Evil West w Xbox Game Pass

Nie ma chyba gracza, który nie byłby zadowolony z gier w Game Passie na drugą połowę marca. Sporo świetnych hitów, w tym pierwszy od Blizzarda – i to nie byle jaki, bo to całkiem świeże Diablo 4.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem warto zwrócić także uwagę na polskie Evil West. Gra również zdobyła spore zainteresowanie, co zostało wyraźnie wyrażone przez graczy na Twitterze. Wielu z nich wprost nie może doczekać się jej debiutu w abonamencie Microsoftu.

Nasi rodacy z Flying Wild Hog na pewno mogą być więc zadowoleni z takiego stanu rzeczy. Tym bardziej że do tej pory ich produkcja pozostawała nieco w cieniu, ustępując w popularności nieco bardziej znanym tytułom.

A jeśli ktoś chce poznać przedsmak umiejętności naszego rodzimego zespołu, to może się o nich przekonać z abonamentem Xbox Game Pass już teraz. Usługa oferuje nam bowiem inną grę Flying Wild Hog – Shadow Warrior 3.

Wracając jednak do Evil West, na jego pojawienie się w Game Passie wcale nie będziemy musieli czekać długo. Wydarzy się to bowiem już jutro, czyli 21 marca.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.