Exoprimal z premierą w Xbox Game Pass! Capcom podaje datę debiutu gry i zaprasza do bety

Exoprimal

Usługa Xbox Game Pass stale się rozwija i bardzo często dodawane są do niej coraz to nowe gry, które przykuwają uwagę sporej ilości użytkowników. Dużą zaletą tego abonamentu jest także fakt, że wiele produkcji pojawia się w nim od razu w dniu swojej premiery. Tak będzie w przypadku Exoprimal od Capcomu, który zadebiutuje w stosunkowo niedalekiej przyszłości i od początku dostępny będzie właśnie w abonamencie Microsoftu. Szykuje się kolejna niesamowicie ciekawa przygoda!

REKLAMA

Exoprimal z kolejnym zwiastunem i dokładną datą premiery

Exoprimal — zwiastun

Exoprimal to pozycja o której usłyszeliśmy jeszcze w 2021 roku, wówczas nie wywołała ona sporej euforii, a to ze względu na fakt, że fani tego rodzaju gier oczekiwali bardziej nowej części Dino Crisis, aniżeli nowej marki. Pierwsze testy, które miały miejsce w przeszłości, nie poprawiły sytuacji tego tytułu, bo odzew osób ogrywających był daleki od zadowalającego.

Mimo wszystko Capcom stara się rozwijać ten tytuł, a podczas ostatniego wydarzenia Capcom Spotlight otrzymaliśmy kolejny zwiastun i informację, że Exoprimal zadebiutuje już 14 lipca 2023 roku. Jak zostało już wcześniej wspomniane, pozycja ta od początku dostępna będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

Przeczytaj też: Telewizor 65 cali — najlepsze modele

Przy tej okazji Capcom zaprasza wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia tej produkcji z okazji otwartej bety, która dostępna będzie w dniach 17 – 19 marca 2023 roku. Exoprimal pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Zamierzacie sprawdzić nową markę, która ma poniekąd zastępować popularne Dino Crisis? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!