Exoprimal nie doczeka się kolejnych sezonów. Capcom kończy rozwój strzelanki z Xbox Game Pass

Exoprimal

Od premiery Exoprimal minie w przyszłym tygodniu dokładnie rok. Okazuje się jednak, że sieciowa strzelanka, w której gracze stawiają czoła inwazji dinozaurów, nie doczeka się kolejnych nowości. Capcom zdecydował się bowiem zakończyć rozwój swojej produkcji.

Capcom informuje o zakończeniu rozwoju Exoprimal

Japońska firma opublikowała wpis na portalu społecznościowym X, w którym poinformowano, że wraz z aktualizacją numer 4 „cała planowana zawartość sezonowa Exoprimal została ukończona”. Jak wspomnieliśmy wyżej, sieciowa strzelanka Capcomu nie doczeka się kolejnych sezonów. Jaki los czeka więc wspomniany tytuł?

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z przekazanymi informacjami już 11 lipca 2024 roku do Exoprimal powróci pierwszy sezon. Następnie każdego pierwszego dnia miesiąca we wspomnianej produkcji będzie pojawiać się zawartość z kolejnych sezonów. W sierpniu gracze ponownie będą mieli więc okazję zapoznać się z drugim sezonem, we wrześniu z trzecim, a w październiku z czwartym. Od listopada kolejka zacznie się natomiast od nowa.

Capcom zapewnia, że – przynajmniej na ten moment – nie zamierza wyłączać serwerów Exoprimal. Gracze nadal będą mogli cieszyć się również wszystkimi trybami dostępnymi we wspomnianej produkcji. Więcej informacji na temat nadchodzących zmian można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Na koniec warto przypomnieć, że Exoprimal zadebiutowało w lipcu 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Od momentu premiery gra dostępna jest także w bibliotece Xbox Game Pass. Mieliście okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: VGC

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.