Expeditions: A MudRunner Game na premierowym zwiastunie. Gra zbiera naprawdę dobre recenzje

Expeditions: A MudRunner Game

Zgodnie z zapowiedziami Expeditions: A MudRunner Game zadebiutuje na rynku w przyszłym tygodniu. Dzisiaj natomiast swoją przygodę z nową grą twórców SnowRunner mogą rozpocząć posiadacze edycji Year 1 oraz Supreme. Dlatego też wydawca – firma Focus Entertainment – udostępnił premierowy zwiastun wspomnianej produkcji.

Recenzje Expeditions: A MudRunner Game zachęcają do sprawdzenia nowej gry twórców SnowRunnera

Expeditions: A MudRunner Game – zwiastun premierowy

Oprócz premierowego zwiastuna w sieci pojawiły się także recenzje Expeditions: A MudRunner Game. Obecnie najnowsza produkcja Saber Ineractive może pochwalić się średnią ocen na poziomie 83 punktów (na podstawie 15 opinii) w serwisie OpenCritic. Warto dodać, że wszyscy recenzenci polecają wspomniany tytuł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Expeditions: A MudRunner Game – podobnie jak poprzednie odsłony serii – chwalone jest m.in. za świetną fizykę. Według recenzentów wspomniana produkcja oferuje wciągającą rozgrywkę i interesujące wyzwania. Nie zabrakło też pochwał dla nowych narzędzi, które otwierają przed graczami dodatkowe możliwości. Wśród minusów wymienia się z kolei drobne błędy techniczne i niezbyt czytelny interfejs użytkownika.

Expeditions: A MudRunner Game – wybrane oceny:

  • CGMagazine – 9/10
  • WhatIfGaming – 9/10
  • XboxEra – 8,3/10
  • Push Square – 8/10
  • AltChar – 8/10

Na koniec warto przypomnieć, że oficjalna premiera Expeditions: A MudRunner Game zaplanowana jest na 5 marca 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami gra zadebiutuje wówczas na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Źródło: GamingBolt, OpenCritic

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.