F1 2019 oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

F1 2019

Właśnie dotarły do nas bardzo nieciekawe wieści. Otóż dowiedzieliśmy się, że już wkrótce z biblioteki Xbox Game Pass zniknie lubiane F1 2019. Osoby, które aktualnie grają w tę pozycję lub dopiero chciały dać jej szansę, mają już stosunkowo niewiele czasu. Szkoda, ale cóż – bywa i tak.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

F1 2019 wkrótce opuści Xbox Game Pass

Zwiastun F1 2019

F1 2019 to gra wyścigowa bazująca na licencji Formuły 1, której motywem przewodnim jest branie udziału w wyścigach, starając się zdobywać jak najwyższe miejsca. Fabuły samej w sobie oczywiście tu nie uświadczymy.

Przeczytaj też: Najlepsze pady do telefonu

F1 2019 w wydaniu na wszystkie platformy zostanie usunięte z oferty Xbox Game Pass i EA Play już 18 kwietnia 2022 roku. Dobra wiadomość jest jednak taka, że w abonamencie Microsoftu wciąż znajduje się F1 2020, a to całkiem dobra alternatywa dla tytułowej pozycji. Mówiąc prościej: najwyższa pora zainteresować się nowszą odsłoną serii.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z