Wysoko oceniana gra od EA wkrótce w Xbox Game Pass! Fani tytułów sportowych będą zachwyceni

Xbox Game Pass

Już od jakiegoś czasu znamy gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę stycznia. Tymczasem dziś przyszedł czas na ujawnienie kolejnego tytułu, który w tym miesiącu trafi do usługi za pośrednictwem EA Play. Jest to bardzo ciekawa pozycja sportowa.

F1 23 zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun F1 23

Przypomnijmy, że EA Play jest częścią Xbox Game Pass Ultimate oraz PC Game Pass. Z tego względu subskrybenci tych planów mają także dostęp do gier, które trafiają do usługi „Elektroników”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dziś poznaliśmy więc kolejny tytuł, który w ten sposób wzmocni abonament „Zielonych”. Mowa o F1 23, czyli grze wyścigowej o najpopularniejszym sporcie motorowym świata, która zadebiutowała w kwietniu 2023 roku. Teraz natomiast znajdzie się także w subskrypcji Xboxa, gdzie będzie dostępna już od 18 stycznia.

Nadchodzące wzmocnienie oferty Xbox Game Pass ucieszy więc przede wszystkim fanów gier sportowych. Na dniach powinniśmy poznać pełną listę produkcji, które pojawią się w subskrypcji w drugiej połowie stycznia.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.