Fable na nowym zwiastunie! Xbox Games Showcase nie mógł rozpocząć się lepiej

Fable

O powstawaniu nowego Fable wiemy już od jakiegoś czasu, ale od dawna nie słyszeliśmy na temat gry nic nowego. Zmieniło się to dopiero dziś wraz z Xbox Games Showcase. Pokaz ujawnił bowiem długo wyczekiwany zwiastun produkcji.

Zwiastun Fable z Xbox Games Showcase 2023

Zwiastun Fable

Fable zostało zapowiedziane już trzy lata temu, ale projekt jest rozwijany powoli. Dziś mogliśmy zapoznać się z nowym zwiastunem produkcji, za której przygotowanie odpowiada Playground Games.

W tym miejscu trzeba przyznać, że lepiej chyba być nie mogło. Powyższy materiał rzeczywiście oddaje ducha serii. Jest więc w nim dużo specyficznego humoru, który cechował poprzednie części przez lata.

Zobacz też: Wiedźmin 3 – kody

Kup Xbox Series X

Nie dowiedzieliśmy się jednak niestety niczego więcej. Na razie pewnym jest więc jedynie, że Fable trafi na PC oraz Xboxy Series X|S oraz jak każdy tytuł Microsoftu będzie od początku dostępne również w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.