Fairgames zapowiedziane na PlayStation Showcase 2023! Szykuje się cyberpunkowa przygoda

Fairgames

Fairgames jest tytułem, który otworzył tegoroczny pokaz PlayStation Showcase. Na samym początku wydarzenia przyszło nam zobaczyć pierwszy zwiastun właśnie zapowiedzianego tytułu. Na razie nie wiadomo jednak wiele więcej.

PlayStation Studios i Haven zapowiadają Fairgames

Zwiastun Fairgames

Z samego zwiastuna Fairgames możemy wnioskować, że będzie to gra przygotowana nieco w cyberpunkowym stylu. Na razie nie wiadomo o niej wiele więcej poza tym, że wygląda bardziej niczym tytuł wieloosobowy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Za przygotowanie gry odpowiadać będzie studio Haven. Zespół ten został przejęty przez PlayStation Studios na początku 2022 roku.

Zobacz też: Mikrofon do nagrywania – najlepsze modele

Data premiery Fairgames pozostaje nieznana. Produkcja pojawi się na PC i PS5.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2359 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.