Fallout 4 doczekał się next-genowej aktualizacji! Masa zmian i nowości trafia do gry

Fallout 4

Fallout 4 pomimo upływu lat nadal cieszy się sporą popularnością wśród graczy, którzy nie tylko zaczynają swoją przygodę z tą grą, a często wracają do niej, aby znowu oddać się eksploracji nieprzyjemnych, postapokaliptycznych pustkowi. Po dość długim czasie od premiery samej gry i konsol nowej generacji Bethesda udostępnia dziś next-genową aktualizację, która wprowadza szereg wyczekiwanych zmian i nowości. Zmian jest sporo i dotyczą one całkiem szerokiego spektrum elementów.

Fallout 4 z next-genową aktualizacją!

Fallout 4
Fallout 4

W ramach next-genowej aktualizacji do Fallouta 4 konsolowcy mogą liczyć przede wszystkim na dwa tryby wydajności, z czego jeden z nich daje możliwość gry w 60 kl./s.; drugi zaś nastawiony jest bardziej na lepszą jakość wyświetlanego obrazu. Dodatkowo twórcy zadbali o liczne usprawnienia oraz elementy, które mają poprawić ogólną stabilność, dzięki czemu doświadczenia płynące z zabawy powinny być znacznie lepsze niż do tej pory.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aktualizacja wprowadzającą te zmiany dostępna jest zarówno dla wersji na Xbox Series X|S, jak i PlayStation 5. Jest to na pewno miły gest dla wszystkich, którzy odbili się w ostatnim czasie od tej produkcji właśnie ze względu na jej działanie.

Fallout 4 next-gen
Fallout 4

Co bardzo ważne, zmian doczeka się także wersja na PC, ale tutaj zakres zmian jest nieco inny. Przede wszystkim dużym plusem będzie tutaj obsługa szerokich i ultraszerokich ekranów. Dodatkowo poprawek doczeka się Creation Kit, który powinien działać lepiej i zadowolić wszystkich twórców modów. Na sam koniec twórcy ogłosili, że niebawem gra zostanie zweryfikowana pod kątem działania na Steam Decku, co umożliwi poznawanie tej historii na mniejszym, przenośnym ekranie.

Zmian jest niemało, a wiele z nich naprawdę może diametralnie wpłynąć na wrażenia społeczności, która nadal chce bawić się przy Falloucie 4. Pozostaje mieć nadzieję, że cały proces „uaktualniania” tego tytułu obejdzie się bez większych problemów, które miały miejsce w przypadku next-genowego Wiedźmina 3.

Źródło: Bethesda

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.