Fallout 76 otrzyma kolejną dużą aktualizację. Bethesda zaprasza na spacer po postapokaliptycznym parku rozrywki

Fallout 76 Odjazdowy Nuka-World

Premiera Fallouta 76 w 2018 roku nie należała do najbardziej udanych w historii Bethesdy, można by się pokusić nawet o stwierdzenie, że była jedną z najgorszych. Mimo początkowego falstartu deweloperzy nie porzucili tej produkcji i w miarę upływu czasu stawała się ona coraz lepsza, a przede wszystkim bliższa początkowym założeniom. W najbliższym czasie do gry trafi kolejna duża aktualizacja, która wprowadzi kolejną całkiem interesującą nowość.

Fallout 76 – aktualizacja Odjazdowy Nuka-World zawita już w mikołajki

Fallout 76 – zapowiedź aktualizacji Odjazdowy Nuka-World

Na oficjalnych profilach Bethesdy pojawiły się materiały prezentujące najnowszą aktualizację do Fallouta 76 zatytułowaną Odjazdowy Nuka-Wrold. Na graczy czekać będą między innymi trzy nowe wyzwania. Jednym z nich będzie wydarzenie Most Wanted, w ramach którego trzeba będzie najpierw zebrać łupy, a następnie bronić tych kosztowności przed stróżami prawa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wraz z aktualizacją pojawi się także szereg innych atrakcji jak chociażby regionalny boss, którego trzeba będzie w dość brutalny sposób wywabić. Ponadto na terenie tego nietypowego parku rozrywki czekać będą automaty z minigrami znanymi z Fallouta 3 i 4.

Jak przy każdym tego typu wydarzeniu gracze będą mogli zgarnąć szereg specjalnie przygotowanych nagród. W ich skład wejdą chociażby nowe stroje, obiekty umieszczane w obozach, ozdoby broni i wiele więcej. Co ciekawe, wraz z wypuszczeniem patha pojawi się także tryb swobodnej kamery w C.A.M.P-ach, dzięki czemu stawianie obiektów w swojej kryjówce stanie się jeszcze łatwiejsze.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 5000 zł

Jak widać, Bethesda przygotowała całkiem sporo ciekawych atrakcji związanych z tą aktualizacją. Pojawi się ona już 6 grudnia 2022 roku, więc za zaledwie cztery dni. Path dostępny będzie na wszystkich platformach, na których wyszedł Fallout 76.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.