Fallout 76 Atlantic City – znamy datę premiery! Ogromne rozszerzenie gry pojawi się pod koniec roku

Fallout 76 Atlantic City

Podczas trwających właśnie targów Tokyo Game Show Bethesda ujawniła datę premiery rozszerzenia Atlantic City do Fallouta 76. Dodatek będzie na tyle spory, że zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza z nich pojawi się pod koniec roku.

Fallout 76 Atlantic City – data premiery

Zwiastun Fallout 76 Atlantic City

Przypomnijmy, że Fallout 76 Atlantic City zostało zapowiedziane podczas Xbox & Bethesda Games Showcase w czerwcu 2023 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje pierwsza część rozszerzenia.

Wydarzy się to już 5 grudnia 2023 roku. Wcześniej, bo już od 3 października, dodatek przetestują posiadacze wersji gry na PC.

Obydwie części aktualizacji wprowadzą do Fallouta 76 sporo nowinek. Mowa tu m.in. o nowych zadaniach, broniach, lokacjach czy potworach.

Zobacz też: Telefon do 500 zł

Niestety nie wiemy jeszcze kiedy zadebiutuje druga część DLC. Na końcu wspomnijmy, że będzie ono dostępne w całości dla posiadaczy PC, Xboxa One i Xboxów Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.