Fallout 76 miał umrzeć, a na razie ma się znakomicie! Firma chce powiększyć mapę, ale nie tylko

Fallout 76

Dla wielu idealnym przykładem odratowania jakieś gry po fatalnym starcie jest Fallout 76. Produkcja, która początkowo zbierała ostre cięgi od graczy, a sami deweloperzy po latach przyznali, że za bardzo uwierzyli we własną nieomylność. Od tamtego czasu pozycja ta znacznie się poprawiła i udało się jej odzyskać zaufanie rozczarowanej społeczności. Według najnowszego komunikatu Bethesdy sieciowe przygody w postapokaliptycznym świecie mają się znakomicie, a plany na dalszy rozwój są wyjątkowo ambitne.

Fallout 76 w 2024 ma doczekać się ogromu nowej zawartości

Fallout 76 – trailer

Najnowszy wpis na podstronie Bethesdy poświęconej Falloutowi 76 ujawnia plany ekipy deweloperskiej na 2024 rok. Komunikat skierowany do społeczności nakreśla więc jasną wizję tego, czego można oczekiwać w nadchodzących dwunastu miesiącach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według tego na wiosnę ma się pojawić druga część sporej aktualizacji Atlantic City zatytułowany „America’s Playground”. Gracze mogą spodziewać się, że w ramach tego w grze pojawią się nie tylko nowe zadania, ale też lokacje czy przedmioty. Ciekawie brzmi zapowiedź spotkania z legendarną bestią znaną jako Jersey Devil.

To nie koniec, bo w dalszych zamiarach jest rozszerzenie aktualnie dostępnej mapy. Bethesda ma w planach dodać do gry południowe tereny, a dokładniej tereny Shenandoah. Wraz z tym znowu można spodziewać się masy dodatkowej zawartości takiej jak fabuła czy kolejne frakcje.

Fallout 76
Fallout 76

Ekipa odpowiedzialna za Fallouta 76 zdaje sobie też sprawę z tego, co lubi społeczność, dlatego też możemy spodziewać się kolejnej porcji sezonowych zadań. Co więcej, ma być ich więcej i mają one oferować szereg zupełnie nowych aktywności.

Poza tym wszystkim Bethesda nadal chce dodawać nowe funkcje i ulepszenia zarówno dla odkrywców, jak i fanów budowania baz.

Przeczytaj też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

We wpisie znalazło się także miejsce na pewne podsumowanie mijającego okresu i okazuje się, że Fallout 76 jest naprawdę popularną pozycją. Według komunikatu od premiery w tytuł ten zagrało 17 milionów graczy. Rezultat, którego pozazdrościć może wiele innych studiów.

Wychodzi więc na to, że Bethesda jest zadowolona z tego, na jakim etapie obecnie znajduje się ich sieciowa produkcja. Czy w 2024 roku uda się im utrzymać ten trend? Wiele na to wskazuje, ale przekonamy się o tym za kolejne dwanaście miesięcy.

Źródło: Bethesda: Fallout

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.