Podoba ci się serial Fallout? To super, bo teraz możesz odebrać Fallout 76 za darmo na PC i Xboxy

Fallout serial Fallout 76

Serial Fallout już zadebiutował i zgarnął świetne recenzje. Z okazji jego premiery, abonenci pakietu Prime od Amazona mogą zgarnąć za darmo Fallout 76. To świetna okazja dla fanów całej serii.

Fallout 76 na PC i Xboxy za darmo w Amazon Prime Gaming

Zwiastun Fallout 76

Wygląda na to, że fani Fallouta są w siódmym niebie. Serial okazał się jedną z najlepszych ekranizacji gry, co przed jego debiutem wcale nie bylo takie pewne.

Ale przejdźmy teraz do konkretów. Z okazji debiutu serialu, abonenci Amazon Prime mogą odebrać za darmo Fallout 76.

To jeszcze nie koniec niespodzianki dla sympatyków postapokaliptycznego cyklu. Z poprzednich ofert Prime Gaming ocalał się także Fallout Tactics: Brotherhood of Steel, którego również można zgarnąć za darmo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W kwietniu do subskrypcji Amazona trafiły też inne produkcje. Na razie są to Chivalry 2, Faraway 2: Jungle Escape, Black Desert, Drawn: Trail of Shadows, Faraway 3: Arctic Escape, i Demon’s Tilt. Reszta propozycji abonamentu na ten miesiąc zostanie natomiast udostępniona w kolejnych dniach.

Jak więc odebrać grę Fallout 76 i pozostałe tytuły? Wystarczy zalogować się na stronie Amazon Prime Gaming, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie.

Na koniec jeszcze jedna uwaga dla PC-towych graczy. Początkowo Amazon informował, że Fallout 76 zostanie rozdawany w wersji na GOG-a, ale ostatecznie otrzymamy jednak klucz do zrealizowania w Microsoft Store.

Źródło: Amazon

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.