Fallout 76 i dwie inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Fallout 76

Dziś czwartek, a to oznacza nowe gry za darmo w ramach Xbox Free Play Days. Tym razem Microsoft przygotował dla graczy trzy darmowe produkcje do sprawdzenia przez weekend. Mowa o Falloucie 76, Lawn Mowing Simulator i Outcast: Second Contact.

Fallout 76, Lawn Mowing Simulator i Outcast: Second Contact za darmo w ramach Xbox Free Play Days (6-9 października)

Zwiastun Lawn Mowing Simulator

Microsoft nie przestaje rozwijać oferty Xbox Free Play Days i co tydzień udostępnia graczom nowe „darmówki”. Jak już ustaliliśmy, od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować Fallouta 76, Lawn Mowing Simulator i Outcast: Second Contact. Gry można ogrywać bezpłatnie do 9 października, czyli najbliższej niedzieli.

Przeczytaj też: Jak udostępnić internet z telefonu na komputer

Co sądzicie o najnowszej ofercie Xbox Free Play Days? Zamierzacie przetestować którąś z gier, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.