Popularna produkcja dla fanów postapo i dwie inne gry za darmo przez weekend. Oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Kolejny weekend kwietnia przed nami, a to oznacza tylko jedno – nową ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w ciągu kilku najbliższych dni posiadacze konsol Xbox z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate będą mieli okazję przetestować trzy produkcje. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze sprawdzą takie tytuły jak Classified: France ’44, Fallout 76 oraz PGA Tour 2K23.

Classified: France ’44, Fallout 76 i PGA Tour 2K23 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (11-14 kwietnia)

Fallout 76: Atlantic City – America’s Playground – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 14 kwietnia, czyli do najbliższej niedzieli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Spróbujecie swoich sił w strategii turowej osadzonej w realiach II Wojny Światowej? A może sprawdzicie, jak ponad 5 lat po premierze prezentuje się Fallout 76? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.