Kontroler Xboxa wzorowany Falloutem już dostępny w Design Lab

Xbox kontroler Fallout

Przyszła pora na zaprezentowanie kolejnego wzoru kontrolera w Xbox Design Lab. Tym razem jest on wzorowany na Falloucie. Pad trafił już do otwartej sprzedaży.

Kontroler Xbox – Fallout dostępny w Xbox Design Lab

Kontroler Xbox – Fallout

Xbox Design Lab to miejsce, w którym możemy zamówić spersonalizowane warianty kontrolerów. Funkcja oferuje nam wiele różnych motywów i opcji na zmianę kolorystyki przycisków, spustów czy obudowy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz wzbogaciła się ona o kolejny wzór. Właśnie trafił do niej bowiem kontroler Xboxa wzorowany Falloutem, którego cena zaczyna się od 369 zł (końcowa kwota zależy od wybranych opcji personalizacji).

Przy okazji Microsoft zaprezentował nam także kilka pomysłów na nasze projekty. Są to Vault, Bractwo, Pip-Pop i Mutanty.

Poza tym oprócz kolorystyki to zwykły, standardowy pad do Xboxa. Możemy go jednak trochę „ulepszyć”, dodając do niego m.in. gumowe uchwyty.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.